Zadzwoń teraz

Telefon: 794 425 922

usługi ogólnobudowlane

Usługi minikoparką w Bytowie

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną z Kaszub, która prowadzi swoją działalność na terenie powiatów: bytowskiego, chojnickiego, kościerskiego oraz człuchowskiego. Specjalizujemy się w usługach maszynami roboczymi tj. usługi minikoparką , przeciski kretem, wynajem podnośnika koszowego do 15m. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju robotami budowlanymi, w tym przyłączami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, oświetleniem ulicznym oraz wykopami pod farmy fotowoltaiczne i wykopami energetycznymi. Posiadamy niezbędne uprawnienia, które wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Co istotne posiadamy świadectwo kwalifikacji E uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji. Oprócz usług maszynami roboczymi oferujemy również szerokopojętą budowę domów wraz z wykończeniówką, stawianie ogrodzeń wszelkiego rodzaju oraz kładzenie polbruków.

Budujesz, remontujesz dom lub ogród?

Nasze usługi są właśnie dla Ciebie. Oferujemy usługi ziemne małogabarytową koparką, która zmieści się w miejsca niedostępne dla typowych ciężkich maszyn budowlanych. Minikoparka idelanie nadaje się do wykopów pod instalacje elektryczne lub fotowoltaiczne, nawodnienie, kanalizację i wiele innych.

Działamy profesjonalnie i w przystępnych cenach.

usługi budowlane na pomorzu

Transport i dojazd

Potrzebujesz usług ogólnobudowlanych w swoim regionie? Sprawdź, gdzie jesteśmy:

  • Powiat Bytowski, Bytów, Miastko
  • Powiat Chojnicki, Chojnice, Czersk, Brusy
  • Powiat Człuchowski, Człuchów, Przechlewo
  • Powiat Kościerski, Kościerzyna, Nowa Karczma
  • Powiat Kartuski, Kartuzy, Żukowo
  • Powiat Słupski, Słupsk, Ustka
  • O pozostałe regiony dopytaj przez telefon
usługi minikoparką i przeciski kretem

Wykopy pod instalacje, ogrodzenia i fundamenty

Głównym profilem działalności firmy są roboty ziemne. Przy ealizacji zleceń największy nacisk kładziemy na precyzję i najwyższą jakość wykonywanych prac. Dobra współpraca z naszymi partnerami oraz wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja sukcesu firmy Usługi Ogólnobudowlane Radosław Rudnik.

Duże doświadczenie nabyte przy pracach budowlanych

Nasi operatorzy świadczą usługi minikoparkami od wielu lat. Posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, szkolenia i certyfikaty. Wykonujemy szeroki zakres robót ziemnych.

Konkurencje ceny usług budowlanych

W fachowy realizujemy powierzone nam zadania. Zlecenia realizujemy dla firm oraz osób prywatnych.

Darmowa wycena usług budowlanych

Świadczymy darmową wycenę przed realizacją zleconych prac, a w razie możliwych dodatkowych kosztów jesteś zawsze powiadomiony przed faktem, a nie po.

Zadaj pytanie
o wycenę

Aby poznać koszt Twojego zlecenia, zadaj nam pytanie. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie udało się wysłać wiadomości. Sprawdź swoje ustawienia sieci.